Doprava

Dodací podmínky

K doručení objednaného zboží využíváme přepravní společnosti PaletExpress, GLS, Toptrans a další přepravní společnosti dle typu zásilky.
Běžná přeprava GLS :
V případě, že celková váha zásilky překročí 40kg.,  tak Vám bude účtováno přepravné, dle celkové váhy objednávky a aktuálního ceníku (viz níže). Tyto ceny jsou platné pro zásilky po ČR. Při objednávkách do jiných zemí nás neváhejte kontaktovat a přepravu si sjednat. O výši ceny přepravy budete v nejbližších okamžicích informováni.

U specifického zboží, jako jsou velkoobjemové díly, díly vyžadující speciální druh přepravy nebo díly z křehkých materiálů, je cena přepravy řešena individuálně a to společností PaletExpress, TOPTRANS.
Mějte prosím na paměti, že dle Všeobecných obchodních podmínek má internetový obchod www.dilybagru.cz právo požadovat od zákazníka úhradu nákladů v případě neúspěšného doručení, vrácení nebo odmítnutí zásilky.
Při výměně nebo reklamaci zboží si každá ze stran nese své náklady na přepravu zboží.
Zákazník potvrzením objednávky prohlašuje, že se s Dodacími podmínkami seznamil a souhlasí s nimi.
www.dilybagru.cz si vyhrazuje právo rozhodout o rozdělení zásilky do více  balíků a to tak, aby ochránila zasílané zboží před případným poškozením. Např. brzdový válec a kryt světlometu.

Přepravní služba po ČR :

zásilka do 40kg 245,- Kč s DPH při platbě kartou a 269,- Kč s DPH při platbě na dobírku.
zásilka sklo 760,- Kč s DPH při platbě kartou a 784,- Kč s DPH při platbě na dobírku.
zásilka paleta (lžíce a břity) startuje na ceně 2550,- Kč s DPH.  individuální cena
Cena přepravy se účtuje za každý balíček zvlášť tzn. když se zásilka skládá z více balíčků z důvodu váhy či ochrany zboží (sklo, křehké atd.) je za každý balíček účtována částka za přepravu dle skutečné váhy.
Ceny přepravy jsou uváděny včetně DPH.

NADROZMĚRNÉ zásilky

Zboží označené štítkem “Nadrozměr” nelze zaslat bežnou přepravní službou. A to z důvodu:
velikosti překračující přapravní limity GLS charakter zboží – např. autobaterie, tekutiny apod.
Pokud takové zboží objednáváme, tak doporučujeme přečíst popis zboží, ve kterém by měla být cena přepravy uvedena. Pokud tomu tak není bude ohledně ceny přeprqavy kontaktováni.
POZOR ! Cena přepravy zobrazené v košíku je minimální, ne však konečná.
Cena přepravy se účtuje za každý balíček zvlášť tzn. když se zásilka skládá z více balíčků z důvodu váhy či ochrany zboží (sklo, křehké atd.) je za každý balíček účtována částka za přepravu dle skutečné váhy.

Zásilky na Slovensko + zahraničí (EU) :

Přeprava zásilek na Slovensko + EU je řešena vždy individuálně vyjma zásilek splňující přepravní podmínky zásilkovny a DPD. Zákazník je vždy kontaktován a o možnostech přepravy informován na základě individuální kalkulace.

Vzhledem ke skutečnosti, že náhradní díly a příslušenství jsou vysoce variabilní sortiment platí pro dopravu následující obecné pravidlo:
Pokud charakter zboží, jeho rozměr nebo jeho vlastnosti neumožňují zaslat objednávku Vámi zvolenou přepravní službou, nabídneme Vám alternativu tak, aby došlo k doručení zásilky.